Tanulmányi eredmények - egyéni

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Báder Márta 5.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Buruts Letícia 5.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Tihanyi Mira 5.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Szücs Rebeka 6.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Nagy Zsófia 7.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Neumajer Sára 7.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Somogyi Diána 7.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Neumajer Sára 7.b Piarista karácsonyi énekverseny városi 1. Schmidt Ágnes
Porkoláb Zalán 7.b Megyei matematikaverseny megyei 6. Horváthné Tanai Julianna
Kránicz Kornél 8.b Agycsavaró területi 9.  
Lévai Laura 4.a Zalakarosi Móra Ferenc Ált. Isk. Móranapok, prózamondó verseny megyei 2. Koósz-Ruszák Ildikó
Krisz László 3.a Zalakarosi Móra Ferenc Ált. Isk. Móranapok, prózamondó verseny megyei 2. Kuruczné Baj Ágnes
Deutsch Anna 4.a Hevesi próza- és versíró pályázat megyei 1. Koósz-Ruszák Ildikó
Báder László 3.b Tudásbajnokság - irodalom, szövegértés megyei 8. Somogyiné Flinger Ágnes
Báder László 3.b Tudásbajnokság - matematika megyei 7. Némethné Szili Erzsébet
Lőczi Milán 3.b Zrínyi Ilona matematika verseny megyei 25. Némethné Szili Erzsébet
Nagy Zsófia 7.b Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei 23. Horváthné Tanai Julianna
Domján Péter 6.b Móra könyvtári játék megyei 4. Zsoldosné Major Ilona
Neumajer Sára 7.b NyelvÉsz megyei 23. Zsoldosné Major Ilona
Horváth Enikő 7.b NyelvÉsz megyei 25. Zsoldosné Major Ilona
Bunczom Nóra 5.b Országos honismereti verseny országos 1. Zsoldosné Major Ilona
Tihanyi Míra 5.b Országos honismereti verseny országos 1. Zsoldosné Major Ilona
Pókecz Lilla 5.b Országos honismereti verseny országos 4. Zsoldosné Major Ilona
Hóbor Marcell 5.b Országos honismereti verseny országos 5. Zsoldosné Major Ilona
Kollár Erik 5.a Országos honismereti verseny országos 5. Zsoldosné Major Ilona
Tihanyi Míra 5.b Megyei népdaléneklési verseny megyei arany minősítés Schmidt Ágnes
Neumajer Sára 7.b Megyei népdaléneklési verseny megyei arany minősítés Schmidt Ágnes
Kisjós Olivér 7.b London Bridge Angol nyelvi tesztverseny országos 2. Hideg Árpád
Szabó Réka 7.b Alapműveleti matematika verseny megyei 6. Horváthné Tanai Julianna
Porkoláb Zalán 7.b Alapműveleti matematika verseny megyei 5. Horváthné Tanai Julianna



Tanulmányi eredmények - csapat

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Deutsch Anna
Lévai Laura
Tislerics Zsóka
Kiss Olivér
4.a Bolyai matematika csapatverseny megyei 5. Fenyvesi Péterné
Bodzavirág kisegyüttes:
Balogh Regina
Lenkovics Kinga
3.b "Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny megyei arany minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Csibészek kisegyüttes:
Báder László
Havasi Attila
Pintér Marcell
3.b "Szép zalában születtem" népdaléneklési verseny megyei arany minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Eszemadta kisegyüttes:
Buruts Letícia
Tihanyi Mira
Báder Márta
5.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi arany minősítés Schmidt Ágnes
Szabó Réka
Borbély Bíborka
7.b
5.b
"Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Recefice énekegyüttes:
Báder Márta
Burust Letícia
Hóbor Marcell
Kóka Petra Panna
Papp Antónia
Orsós Ramóna
Tihanyi Mira
Muczárt Dorka
5.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Neumajer Sára
Somogyi Diána
7.b "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny területi ezüst minősítés Schmidt Ágnes
Horváth Barnabás
Böröndi Dániel
Kele Zsombor
6.a Mátyás király emlékverseny
HEBE levelezős verseny
országos 11. Hosszú Ágnes
Horváth Enikő
Kisjós Olivér
Neumajer Sára
Porkoláb Zalán
7.b Bolyai országos anyanyelvi verseny megyei 3. Zsoldosné Major Ilona
Anek Balázs
Bódi Kata
Chen Ming
Léránt Fanni
5.a Bolyai matematika csapatverseny megyei 7. Steficsné Szokol Judit
Horváth Enikő
Nagy Zsófia
Kisjós Olivér
Porkoláb Zalán
7.b Bolyai matematika csapatverseny megyei 9. Horváthné Tanai Julianna
Bodzavirág:
Balogh Regina
Lenkovics Kinga

3.b
Gyenesdiás
"Szép Zalában születtem..." népdaléneklési verseny, kisegyüttes kategória
megyei arany minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Csibészek:
Báder László
Havasi Attila
Pintér Marcell

3.b
Gyenesdiás
"Szép Zalában születtem..." népdaléneklési verseny, kisegyüttes kategória
megyei arany minősítés Somogyiné Flinger Ágnes
Bécsi Tamás
Péteri Miklós
Zab Gergely

8.b
Hungarikum vetélkedő országos középdöntő Zsoldosné Major Ilona
Horváth Nóra
Lőczi Hanna
Kovács Olivér

8.b
Hungarikum vetélkedő országos középdöntő Zsoldosné Major Ilona
"Eszemadta" kisegyüttes:
Buruts Letícia
Tihanyi Míra
Báder Márta

5.b
Megyei népdaléneklési verseny megyei arany minősítés Schmidt ágnes
Muczárt Anna Dorka
Tihanyi Míra
Hóbor Marcell
Buruts Letícia

5.b
Hittanverseny területi 3. Bokros Bernadett
Anek Balázs
Bódi Kata
Chen Ming
Léránt Fanni

5.a
"Kecskekupa"
Regionális matematika verseny
regionális 7. Steficsné Szokol Judit



Sporteredmények - egyéni

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Kalányos Rajmond 7.b Atlétika diákolimpia - súlylökés városi 1. Fekete Gábor
Kalányos Rajmond 7.b Atlétika diákolimpia - kislabdadobás városi 2. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Atlétika diákolimpia - kislabdadobás városi 1. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Atlétika diákolimpia - súlylökés városi 2. Fekete Gábor
Atlétika diákolimpia 7.b Atlétika diákolimpia - 100m síkfutás városi 3. Fekete Gábor
Muczárt Anna Dorka 5.b Asztalitenisz diákolimpia - egyéni városi 1. Fekete Gábor
Bunczom Nóra 5.b Asztalitenisz diákolimpia - egyéni városi 1. Fekete Gábor
Muczárt Boglárka 2.b Asztalitenisz diákolimpia - egyéni városi 2. Fekete Gábor
Lenkovics Lóránt 6.b Asztalitenisz diákolimpia - egyéni városi 3. Silló Zsolt
Söjtör Roland 6.a Asztalitenisz diákolimpia - egyéni városi 3. Silló Zsolt
Lenkovics Lóránt 6.b Asztalitenisz diákolimpia - egyéni megyei 1. Silló Zsolt
Muczárt Anna Dorka 5.b Asztalitenisz diákolimpia - egyéni megyei 1. Fekete Gábor
Magyar Bodza 3.b Diákolimpia - úszás
50 m gyors
városi 1. Némethné Szili Erzsébet
Magyar Bodza 3.b Diákolimpia - úszás
50 m gyors
megyei 10. Némethné Szili Erzsébet
Magyar Bodza 3.b Diákolimpia - úszás
50 m mell
városi 3. Némethné Szili Erzsébet
Magyar Bodza 3.b Diákolimpia - úszás
50 m mell
megyei 8. Némethné Szili Erzsébet
Magyar Bodza 3.b Diákolimpia - úszás
50 m hát
városi 1. Némethné Szili Erzsébet
Magyar Borostyán 6.b Diákolimpia - úszás
100 m mell
megyei 3. Némethné Szili Erzsébet
Kóka Péter 5.b Diákolimpia - úszás
100 m hát
megyei 5. Némethné Szili Erzsébet
Fekete Gábor
Németh Zsombor 5.a Diákolimpia - úszás
100 m hát
megyei 6. Némethné Szili Erzsébet
Fekete Gábor
Németh Panna 7.a Diákolimpia - Atlétika
távolugrás
körzeti 1. Fekete Gábor
Szokol Adrián 7.b Diákolimpia - Atlétika
Távolugrás, 300 m-es síkfutás
körzeti 1. Fekete Gábor
Kalányos Rajmond 7.b Diákolimpia - Atlétika
Súlylökés
körzeti 1. Fekete Gábor
Kalányos Rajmond 7.b Diákolimpia - Atlétika
Kislabda dobás
körzeti 2. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Diákolimpia - Atlétika
Magasugrás
megyei 3. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Diákolimpia - Atlétika
Súlylökés
körzeti 2. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Diákolimpia - Atlétika
Magasugrás
körzeti 2. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Labdarúgás - lábtoll megyei 2. Fekete Gábor
Szombathelyi Roland 7.b Labdarúgás - lábtoll országos 7. Fekete Gábor
Muczárt Anna Dorka 5.b Asztalitenisz országos főtábla Fekete Gábor



Sporteredmények - csapat

Diák neve Osztály Verseny megnevezése Országos/
regionális/
megyei/
városi
Eredmény,
helyezés
Felkészítő tanár neve
Muczárt Anna Dorka
Muczárt Boglárka
Bunczom Nóra
5.b
2.b
5.b
Asztalitenisz diákolimpia csapatverseny városi 1. Fekete Gábor
Muczárt Anna Dorka
Muczárt Boglárka
Bunczom Nóra
5.b
2.b
5.b
Asztalitenisz diákolimpia
csapatverseny
megyei 1. Fekete Gábor
Kantó Marcell
Tihanyi Máté
Havas Benedek
Horváth Tamás
Orsós Szilárd
Őri Alex
Horváth Sándor
Dara Marcell
8.b
8.b
8.b
8.b
8.a
8.a
8.a
7.a
Labdarúgás diákolimpia városi 1. Fekete Gábor
Pem Patrik
Söjtör Roland
Buruts Balázs
Kele Zsombor
Billege Barnabás
Benczik Benjamin
Bogdán Martin
Somogyi Milán
Liga Sándor
Dara Marcell
6.a
6.a
6.a
6.a
6.a
6.a
6.b
6.b
5.b
7.a
Teremlabdarúgás diákolimpia városi 3. Fekete Gábor
Erdélyi Barnabás
Orsós Szilárd
Kele Soma
Szokol Adrián
Lakatos F. Marcell
Varga Bendegúz
Muczárt Dorka
Németh Zsombor
8.b
8.a
7.b
7.b
6.b
6.b
5.b
5.a
Miklász Kupa városi 2. Daniné Rádóczi Erika
Kránicz Kornél
Lőczi Hanna
Horváth Nóra
Péteri Miklós
8.b Soós Ernő Zéró Day 0. nap általános iskolai kategória 1.  
Szokol Adrián
Kisjós Olivér
Kele Soma
Porkoláb Zalán

7.b
Szellemi Diákolimpia regionális 8. Némethné Szili Erzsébet
Neumajer Sára
Horváth Enikő
Németh Panna
Kolarics Natasa
7.b
7.b
7.a
6.b
Diákolimpia - úszás megyei 1. Némethné Szili Erzsébet
Fekete Gábor
Muczárt Anna Dorka
Bunczom Nóra
Muczárt Boglárka
5.b
5.b
2.b
Diákolimpia - asztalitenisz országos 7. Jakabfi Imre
Fekete Gábor
Husz Virág
Adu Mirella
Bécsi Kitti
Horváth Eszter
Gál Gréta
Horváth Eszter Éva
Fazekas Anna
Lukács Jázmin
Molnár Kinga
Kóka Petra Panna
6.a
6.a
6.b
6.b
5.a
5.a
5.a
5.a
7.a
5.b
Diákolimpia - kézilabda lány városi 2. Fekete Gábor
Horváth Sándor
Őri Alex
Orsós Szilárd
Havas Benedek
Kantó Marcell
Szombathelyi Roland
Orsós Gergely
Lakatos Martin
Dara Marcell
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
7.b
7.b
7.b
7.a
Diákolimpia - labdarúgás városi 2. Fekete Gábor
Kantó Marcell
Erdélyi Barnabás
Baján Bálint
Szokol Adrián
Kalányos Rajmond
Szombathelyi Roland
8.b
8.b
8.b
7.b
7.b
7.b
Diákolimpia - atlétika többpróba körzeti 3. Fekete Gábor