Felső tagozat

Osztályfőnök: Imrey Szabolcs

  1. Balogh Nóra Mónika
  2. Bécsi Kitti
  3. Bogdán Dominik Rómeó
  4. Borbély Bíborka
  5. Domján Péter
  6. Havas Virág
  7. Horváth Eszter Anna
  8. Istiván Lilla
  9. Kolarics Natasa
  10. Lakatos Ferenc Marcell
  11. Lenkovics Lóránt
  12. Magyar Borostyán
  13. Markó Léna Ottilia
  14. Nagy Réka
  15. Németh Márta Jázmin
  16. Somogyi Milán
  17. Szalai Ákos
  18. Szücs Rebeka Hanna
  19. Tóth Dorina Katalin
  20. Vadász Dominik
  21. Varga Bendegúz

 

 

Osztályfőnök: Vékásiné Horváth Rita

  1. Adu Mirella
  2. Bartos Roxána
  3. Bányai Emil
  4. Benczik Benjamin
  5. Billege Barnabás
  6. Böröndi Dániel
  7. Buruts Balázs
  8. Csanádi Gergely
  9. Gerencsér Dorina
  10. Godinek Mira
  11. Győrfi Krisztián
  12. Horváth Barnabás Gyula
  13. Horváth Diána
  14. Husz Balázs
  15. Husz Virág
  16. Kele Zsombor
  17. Kónya Dorina Gréta
  18. Lengyel Réka
  19. Pem Patrik
  20. Póczak Benedek
  21. Söjtör Réka
  22. Söjtör Roland
  23. Szundi Alexandra
  24. Tankovics Tamás
  25. Varga Adrián

 

 

 

Osztályfőnök: Hosszú Ágnes Magdolna

  1. Bánhegyi Laura
  2. Chen Haini
  3. Dara Marcell
  4. Jakupánecz Bence
  5. Kepe Mónika
  6. Kiss Viktória Anna
  7. Kovács Ákos
  8. Lakatos Dominik
  9. Mezei András
  10. Molnár Dominik
  11. Molnár Kinga
  12. Németh Panna Izabella
  13. Orsós Noémi
  14. Pelesz-Pap Lara Zoé
  15. Pintér Dorina
  16. Szénás Dorián Levente
  17. Szökrény Máté
  18. Tóth Krisztián Tamás

 

 

 

 

Osztályfőnök: Horváthné Tanai Julianna

  1. Biró Viktória
  2. Ferincz Attila
  3. Horváth Enikő
  4. Horváth Hanna
  5. Horváth Zsombor
  6. Kánnár Franciska
  7. Kele Soma Benjamin
  8. Kisjós Olivér
  9. Kovács Barbara
  10. Lakatos Martin
  11. László Lili
  12. Megyimórecz Milán
  13. Nagy Zsófia
  14. Neumajer Sára
  15. Orsós Gergely
  16. Porkoláb Zalán
  17. Poszavecz Levente
  18. Poszavecz Rebeka
  19. Seguin Milán Christophe
  20. Somogyi Diána
  21. Szabó Réka
  22. Szilágyi Alexa
  23. Szokol Adrián
  24. Szokol Dorina

 

 

 

Osztályfőnök: Daniné Rádóczi Erika

  1. Andrasek Daniéla Martina
  2. Bogdán Nándor
  3. Botfai Beatrix
  4. Csöndör Dominika
  5. Horváth Ivett
  6. Horváth Panna
  7. Horváth Sándor
  8. Kiglics Benjámin
  9. Kiss Vivien Katalin
  10. Nagy Gergő
  11. Orsós Szilárd Ádám
  12. Őri Alex Péter
  13. Póczak János
  14. Radmanics Dorina
  15. Szlovák Milán
  16. Tóth Márton
  17. Varga Regina Edit

 

 

 

Osztályfőnök:  Schmidt Ágnes Kinga

  1. Baján Bálint
  2. Bécsi Tamás
  3. Büki Achilles Ferenc
  4. Erdélyi Barnabás
  5. Farsang Dominik
  6. Harmath Krisztofer
  7. Havas Benedek
  8. Horváth Nóra
  9. Horváth Tamás
  10. Kantó Marcell
  11. Kele Péter Lajos
  12. Kovács Olivér
  13. Kránicz Kornél
  14. Lőczi Hanna
  15. Perhócs Zalán Ferenc
  16. Péteri Miklós
  17. Szijártó Fanni
  18. Tihanyi Máté
  19. Völgyi Milán
  20. Zab Gergely

Osztályfőnök: Zsoldosné Major Ilona

  1. Becze Barbara
  2. Billege Péter
  3. Bogdán Kristóf Tibor
  4. Böröndi Bálint
  5. Fila Valentina
  6. Fülöp Patrik Lukács
  7. Horváth Dávid
  8. Horváth Sára Tímea
  9. Jandovics Ákos
  10. Koczor Kitti
  11. Koncz Péter
  12. Mismás András Máté
  13. Őry Klaudia Annamária
  14. Pókecz Patrik Kristóf
  15. Somogyi Nándor
  16. Szmodics Krisztián
  17. Tóth Benedek

Osztályfőnök: Fekete Gábor

  1. András Bálint
  2. Borbély Sára
  3. Csizmadia Aletta Mónika
  4. Gozdán Kitti
  5. Horváth Emese
  6. Kele Barnabás Bence
  7. Kisjós Bálint
  8. Kovács Panna Kata
  9. Krisz Réka
  10. Lőrincz Petra
  11. Magyar Henrik
  12. Megyimórecz Réka
  13. Millei Klaudia
  14. Muczárt Ádám
  15. Orsós Szabolcs Gergely
  16. Rába Mercédesz Krisztina
  17. Somogyi Csaba
  18. Söveges Barnabás Tamás
  19. Szilajka Máté
  20. Szüsz Cintia